sobota, 26 września 2015

Igłą malowane 5/2015

Właśnie ukazał się najnowszy numer "Igłą malowane". Okładka piękna i kolorowa jak na jesienny numer idealna:

Myślę, że wiele osób skusi się na zakup bo jest kilka fajnych propozycji. Zapraszam na przegląd wszystkich zamieszczonych projektów:

1. Zakochani projekt: Grażyna Semla. Wzór o charakterze romantycznym. Kolorową parasolkę można wyhaftować muliną lub koralikami.

2. Mądra sówka projekt: Ewa Palica. Z pewnością wykorzystałabym go na okładkę zeszytu do matematyki. Do kolekcji można zakupić Sówkę geograficzkę albo w aktualnym numerze Twórczych inspiracji, o których pisałam TU

4. Miś z bukietem projekt: Grażyna Semla. Bukiet kwiatów w tym schemacie można wyhaftować muliną lub zastosować haft wstążeczkowy:

5. Taniec żywiołów - ogień projekt: Ewa Palica. Haft, z którego aż bije energią i temperamentem.

6. Bajkowy świat to coś dla mnie :) Uwielbiam takie słodkie wzroki dla dzieci. W ofercie firmy Coricamo są akcesoria ze wstawką do haftu. Można stworzyć piękny prezent dla niemowlaków. Projekt schematów: Grażyna Semla i Ewa Palica.

7. Przywitajmy nasze maleństwa projekt: Grażyna Semla. Z proponowanego schematu można przygotować uroczą karteczkę lub metryczkę na powitanie nowego członka rodziny.

8. Maki na wietrze projekt: Grażyna Semla. Przepiękny obraz w sepii z kolorowymi makami.

9. Dumny paw projekt: Ewa Palica. Obraz nasycony wieloma barwami, efekt zachwyci niejednego.

10. Serwetka z różami projekt: Mariola Grzybek. Ten wzór zdecydowanie zapisuję do mojej listy, którą mam w planach wyhaftować. Dla mnie jest to najpiękniejszy projekt z całej gazetki.

11. Chata góralska - jesień projekt: Mariola Grzybek. Obraz w klimacie iście jesiennym, do kolekcji można wyhaftować ten sam wzór w barwach wiosny i zimy. Wzór dostępny na stronie Coricamo.

Podobnie jak w Twórczych Inspiracjach tu też można podziwiać Galerię czytelników. Przypomnę tylko, że aby zaprezentować swoją pracę na łamach gazetki należy wykonać projekt, który był zamieszczony w bieżącym lub poprzednich numerach. A na zdjęciu widzimy pracę "Clematis" w wykonaniu Elżbiety Ausobskiej, "Zawieszki na prezenty", "Romantyczne ptaszki" oraz "Łowickie koguty" w wykonaniu Agnieszki Gozdeckiej.

Na końcu gazetki znajdziemy różne produkty i zestawy do zakupienia w tym również firmy Riolis:

Na koniec pochwalę się, że jadę do Ustronia na Zjazd Twórczo Zakręconych. Udało mi się upolować warsztat, na którym najbardziej mi zależało. Nie jadę co prawda na cały zjazd ale na początek może być i jeden dzień :) Już się nie mogę doczekać a mój pierwszy wytwór w tej technice zaprezentuję jak wrócę! Tylko jak tu teraz wytrzymać cały miesiąc? :))

Pozdrawiam jesiennie :)

5 komentarzy:

 1. Ten numer naprawdę wart jest posiadania, jest kilka ciekawych wzorów.
  Zazdroszczę Ci , że będziesz w Ustroniu, dla mnie to za daleko. Czekam na Twoja relację :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Baw się dobrze w Ustroniu. A potem zdaj nam relację :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę wyjazdu -może kiedyś uda mi się samej pojechać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Podobają mi się maki i miś ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne motywy, mi się najbardziej podobają róże i zakochani :)

  OdpowiedzUsuń